Jak zjistit jestli jste Dobrý táta?

Jak zjistit jestli jste Dobrý táta?

Jak můžu zjistit, jestli jsem Dobrý táta já? Tuto otázku slýchávám opravdu často.

A má odpověď je – Zeptejte se svých dětí! Nikdo jiný vám odpověď na tuto otázku nemůže dát (i když maminky se často snaží děti zastoupit 😉)

Abych to vám a vašim dětem usnadnil, připravil jsem Vysvědčení Dobrého táty, které je zde ke stažení.

Požádejte děti, aby vás ohodnotily za každou oblast a řekli vám, v čem se máte zlepšit 😉

Poslouchejte, nekomentujte, nepřesvědčujte děti o opaku. Pamatuje – Zpětná vazba je dar a tak ji berte!

Kromě toho, že od dětí dostanete návod na zlepšení, tak zažijete s dětmi krásný moment budující vaši vzájemnou důvěru.

Vysvědčení si dejte třeba na ledničku a vraťte se k němu, až bude vhodný čas – až se zlepšíte, za určitý čas… To je na vás.

A dejte vědět jak jste dopadli. Budeme moc rádi za sdílení!

Komentáře

1. Petr

2. 3. 2023 (9:21)

Moc děkuji za skvělý nápad! Dcera (6) byla trochu překvapená, ale líbilo se jí, že může také dát vysvědčení a hodnotit 🙂 Zpětná vazba takhle hravou formou je výborná. Určitě to zopakujeme! A také děkuji za radu (někde na vašem webu), že ideální dárek je takový, aby se líbil i nám, a my si tak mohli hrát společně s dětmi, což je často potěší nejvíc. Krásný den, Petr

Napsat komentář