Doprovázíte své dítě
na jeho cestě životem?

Jste táta a chtěl byste se dozvědět více o tom, jak Vám Dobrý táta může pomoci?

Jste zaměstnavatel a chtěl/-a byste se dozvědět více o tom, co Vám Dobrý táta může nabídnout

JAK POMÁHÁM?

V rámci projektu Dobrý táta pomáhám tátům, kteří pečují, nebo chtějí více či lépe pečovat o své děti a také pomáhám zaměstnavatelům v jejich snaze nalézt řešení, jak podpořit rodiče, aby mohli pečovat o své děti, a přitom zaměstnavatel neztratil svého perspektivního zaměstnance.

O čem je ale projekt Dobrý táta, je nejlépe shrnuto na této jedné stránce

IMG-20191021-WA0002.jpg

Jmenuji se David Škrobánek

a je mi ctí, že díky svým životním a pracovním zkušenostem spolu s důvěrou mnoha tátů, kteří se mnou sdíleli své příběhy, mohu stát v čele tohoto projektu.

Jsem

• táta, který vyměnil kariéru za flexibilitu, aby mohl plně pečovat o své tři malé děti

• certifikovaný kouč, mentor, trenér a Public speaker

• HR expert, který zná pracovní prostředí a výzvy, se kterými se rodiče potýkají v pracovním prostředí

Nejsem

právník ani vystudovaný psycholog, ale s oběma jsem strávil dlouhé hodiny a dny času a věřím, že mám co předávat.

Chcete-li si přečíst můj životní příběh ve zkratce, nachází se ZDE

Jaké služby poskytuji jako kouč a terapeut se můžete dočíst na mých stránkách

Jaké poradenské a vzdělávací služby poskytuji společnostem najdete na stránkách

KDO JSEM?

VYBRANÉ OHLASY

“DAVID MI POMOHL SROVNAT SI PRIORITY A ZORIENTOVAT SE VE SLOŽITÉ ŽIVOTNÍ SITUACI. JSEM RÁD, ŽE RODINA A DĚTI ZVÍTĚZILY"

Martin S./ Praha

"BYLA RADOST S DAVIDEM SPOLUPRACOVAT NA WORKSHOPU ROLE OTCŮ VE VÝCHOVĚ DĚTÍ. DAVID PŘIPRAVIL VELICE PROFESIONÁLNÍ WORKSHOP, VYTVOŘIL DOSTATEK PROSTORU PRO INTERAKCI A VZBUDIL VELKÝ ZÁJEM O TÉMA. ROZVINUL A MODEROVAL VÝBORNOU DISKUZI S NAŠIMI ZAMĚSTNANCI. VŘELE DOPORUČUJI, POKUD CHCETE VYTVOŘIT WORKSHOP NA MÍRU DLE VAŠICH POTŘEB"

Silvia Cebeková (Family Advisor, BSC Communications Team, ExxonMobil)

KONTAKT

Tree Consulting s.r.o.