Pozadi-zamestnanci

Pro zaměstnavatele

Tátové chtějí být svým dětem nablízku, aniž by se museli vzdát své práce. Mámy zase touží po hladkém návratu do práce z mateřské dovolené, nechtějí ovšem ztratit úzký kontakt se svými dětmi. Jak to vyřešit, abyste nepřišli ani o skvělé zaměstnance, ani o pracovní efektivitu? Dobrý táta vám s tím může pomoci.

Udělejme z tátů superhrdiny

Firmy

Ve společnosti v posledních letech probíhá řada změn. Zaměstnavatelů se nejvíce týkají tři z nich – sílící touha mužů podílet se rovnocenně na výchově svých dětí, nelehká situace žen vracejících se po mateřské a rodičovské dovolené a rostoucí význam generace mileniálů, kteří mají úplně jiné priority než generace před nimi. Proto se musí změnit i firmy a nabídnout svým zaměstnancům flexibilitu.

S kým UŽ JSEM spolupracoval

JAK MŮŽU POMOCI VÁM

Pomáhám na místě i on-line.
Česky nebo anglicky. Co nabízím?

Workshopy a tréninky

Provedu vás diskusí s účastí vedení společnosti a zaměstnanců. Představím vašim zaměstnancům detailnější vhled do řady témat, která řešíte – ať už se jedná o rodičovství, firemní kulturu, diverzitu a další.

Motivační řeč

Rodičovství, pracovní flexibilita, firemní kultura, diverzita nebo třeba inkluze jsou mými srdečními tématy. Rád se zapojím do vaší konference nebo panelové diskuze jako motivační řečník. Podívejte se, kde jsem vystupoval.

Individuální nebo týmový koučink

Pomůžu vám nastartovat opravdové změny ve vaší společnosti. Klíčové je vždy pochopení vnitřních motivů jednotlivce i celého týmu – s tím mám mnohaleté zkušenosti. Přečtěte si více o koučinku.

Jak to probíhá

Informativní a poznávací schůzka

Nastavení cílů spolupráce

Práce na změně koučinkem či mentorinkem

VYBRANÉ REFERENCE

S Davidem jsem se seznámil přes jeho projekt Dobrý Táta. V současné době procházím rozchodem s matkou svých 2 dcer a David mi poradil, jaké by bylo nejlepší řešení pro naši společnou péči, aby děti při zachování pouta se mnou co nejméně trpěly. Celá rodina jsme cizinci a David má zkušenosti, aby mohl v takto složitých případech poradit. V tomto těžkém období mě také emocionálně podporoval. Pokud procházíte těžkým obdobím, pokud jde o vaši rodinu a vztah s vašimi dětmi, důrazně vám doporučuji obrátit se na Davida s žádostí o podporu. Jeho zkušenosti v těchto záležitostech a jeho koučování vám pomohou posunout se vpřed.

Pedro Moniz

VYBRANÉ REFERENCE

Díky Davidovi jsem si dokázal stanovit priority a zaměřit se na to nejdůležitější - jaké kroky udělat, abych neztratil své milované děti.

Martin S. — Praha

VYBRANÉ REFERENCE

Byla radost s Davidem spolupracovat na workshopu "Role otců ve výchově dětí". David připravil velice profesionální workshop, vytvořil dostatek prostoru pro interakci a vzbudil velký zájem o téma. Rozvinul a moderoval výbornou diskuzi s našimi zaměstnanci. Vřele doporučuji, pokud chcete vytvořit workshop na míru dle vašich potřeb.

Silvia Cebeková — Family Advisor, BSC Communications Team, ExxonMobil

Začněte hned. Volejte, pište:

Tipy pro zaměstnavatele na blogu

David

Sešívaná rodina

Máte novou partnerku a hledáte odpověď na otázku, jak poskládat novou rodinu s dětmi z původních vztahů? Sám mám sešívanou rodinu a pomůžu vám to ...

Sešívaná rodina