Pro táty

Chápu, že je složité zorientovat se ve výzvách, které přináší rodičovství a partnerský vztah. Sám jsem mnohé zažil a ze svých zkušeností hodně čerpám. Zároveň jsem vedl spoustu rozhovorů s táty, kteří se ocitli ve slepých uličkách. Dobře proto vím, jak důležité je popovídat si s někým, kdo vám nejenže nabídne nestranný pohled, ale zároveň pomůže nalézt řešení. Jsem na to připravený.

Výzvy, kterým jako tátové můžete čelit

TÁTOVÉ SI POMÁHAJÍ

Skupinové workshopy

Každá situace má své řešení. Nemusíte ho však hledat sami. To, co teď prožíváte vy, už zažilo mnoho mužů před vámi. Setkání s dalšími dobrými táty vám nabídne inspiraci, dobré rady a ověřené postupy.

Já, muž

Naše životy utvářejí dětství a interakce s druhými. To vše v nás zanechává stopy a na podvědomé úrovni ovlivňuje naše chování v současnosti. Chcete vědět, jaké jsou vaše vzorce chování? A jak je můžete změnit? Podívejte se na sebe očima druhých v přátelské skupině tátů.

Já, táta

Navazující kurz se soustředí na konkrétní aspekty otcovství. Spolu s dalšími táty najdete odpovědi na důležité otázky, díky nimž zformujete váš přístup k dětem: Jaké hodnoty jim chcete předávat? Jakým tátou pro ně chcete být? Jak je chcete vychovávat?

POMOC NA MÍRU

Individuální setkání

Hledáte efektivní způsob, jak rychle vyřešit i vypjaté rodinné situace? Pomůžu vám v rámci individuálních konzultací. Můžete čekat přesně cílené odpovědi na vaše otázky a obavy.

Jak probíhají konzultace

Dialog. Situace a cesta každého z nás je naprosto specifická a vyžaduje odlišný přístup. Ke každému setkání tedy přistupuji velice citlivě. Budu vám klást hodně otázek a zároveň vám budu hodně naslouchat.

Možnosti. Mnohé situace vypadají bezútěšně, ale když je společně probereme, můžeme vymyslet řadu různých východisek, která vám budou vyhovovat. Věřím, že díky změně přístupu dokážete změnit i věci kolem vás.

Budoucnost. Do slepé uličky se nikdo z nás nedostal ze dne na den. Proto neexistují ani žádná instantní řešení a je nutné postupovat krok za krokem. Výsledkem našich setkání bude vaše budoucnost, kterou vytvoříte na základě promyšlených rozhodnutí.

Forma. Setkání probíhají tak, jak vám to vyhovuje. Můžeme se potkat osobně u vás doma, v mé koučovací místnosti nebo třeba v kavárně. Také si můžeme zavolat nebo se vidět virtuálně přes Zoom, Teams a jiné aplikace.

NEJSTE JEŠTĚ ROZHODNUT?

PROZKOUMEJTE SPOUSTU INFORMACÍ ZDARMA

Podcasty            Články          Webináře

Poslechněte si nebo přečtěte, jak o rodičovství, výchově, dětech nebo skloubení pracovního života s rodinou přemýšlím já a také mí hosté - tátové, odborníci či zaměstnavatelé.

Můžete zde načerpat inspiraci a rady, které vám mohou pomoci.

Již brzy!

Připravuji pro vás sérii webinářů s velice zajímavými hosty. Napište mi, ať vám dám včas vědět, a žádný nezmeškáte.

VYBRANÉ REFERENCE

S Davidem jsem se seznámil přes jeho projekt Dobrý Táta. V současné době procházím rozchodem s matkou svých 2 dcer a David mi poradil, jaké by bylo nejlepší řešení pro naši společnou péči, aby děti při zachování pouta se mnou co nejméně trpěly. Celá rodina jsme cizinci a David má zkušenosti, aby mohl v takto složitých případech poradit. V tomto těžkém období mě také emocionálně podporoval. Pokud procházíte těžkým obdobím, pokud jde o vaši rodinu a vztah s vašimi dětmi, důrazně vám doporučuji obrátit se na Davida s žádostí o podporu. Jeho zkušenosti v těchto záležitostech a jeho koučování vám pomohou posunout se vpřed.

Pedro Moniz

VYBRANÉ REFERENCE

Díky Davidovi jsem si dokázal stanovit priority a zaměřit se na to nejdůležitější - jaké kroky udělat, abych neztratil své milované děti.

Martin S. — Praha

VYBRANÉ REFERENCE

Byla radost s Davidem spolupracovat na workshopu "Role otců ve výchově dětí". David připravil velice profesionální workshop, vytvořil dostatek prostoru pro interakci a vzbudil velký zájem o téma. Rozvinul a moderoval výbornou diskuzi s našimi zaměstnanci. Vřele doporučuji, pokud chcete vytvořit workshop na míru dle vašich potřeb.

Silvia Cebeková — Family Advisor, BSC Communications Team, ExxonMobil

Nevíte si rady a potřebujete co nejrychlejší pomoc?
Volejte, pište: