Pro táty

Chápu, že je složité zorientovat se ve výzvách, které přináší rodičovství a partnerský vztah. Sám jsem mnohé zažil a ze svých zkušeností hodně čerpám. Zároveň jsem vedl spoustu rozhovorů s táty, kteří se ocitli ve slepých uličkách. Dobře proto vím, jak důležité je popovídat si s někým, kdo vám nejenže nabídne nestranný pohled, ale zároveň pomůže nalézt řešení. Jsem na to připravený.

Výzvy, kterým jako tátové můžete čelit

TÁTOVÉ SI POMÁHAJÍ

Skupinové workshopy

Každá situace má své řešení. Nemusíte ho však hledat sami. To, co teď prožíváte vy, už zažilo mnoho mužů před vámi. Workshopy s dalšími táty vám nabídne inspiraci, dobré rady a ověřené postupy. Odnesete si vámi vypracovaný akční plán.

Prozkoumejte možnosti workshopů a nebo se rovnou zaregistrujte na odkaze níže.

POMOC NA MÍRU

Individuální setkání

Hledáte efektivní způsob, jak rychle vyřešit i vypjaté rodinné situace? Pomůžu vám v rámci individuálních konzultací. Můžete čekat přesně cílené odpovědi na vaše otázky a obavy.

Jak probíhají konzultace

Dialog. Situace a cesta každého z nás je naprosto specifická a vyžaduje odlišný přístup. Ke každému setkání tedy přistupuji velice citlivě. Budu vám klást hodně otázek a zároveň vám budu hodně naslouchat.

Možnosti. Mnohé situace vypadají bezútěšně, ale když je společně probereme, můžeme vymyslet řadu různých východisek, která vám budou vyhovovat. Věřím, že díky změně přístupu dokážete změnit i věci kolem vás.

Budoucnost. Do slepé uličky se nikdo z nás nedostal ze dne na den. Proto neexistují ani žádná instantní řešení a je nutné postupovat krok za krokem. Výsledkem našich setkání bude vaše budoucnost, kterou vytvoříte na základě promyšlených rozhodnutí.

Forma. Setkání probíhají tak, jak vám to vyhovuje. Můžeme se potkat osobně u vás doma, v mé koučovací místnosti nebo třeba v kavárně. Také si můžeme zavolat nebo se vidět virtuálně přes Zoom, Teams a jiné aplikace.

NEJSTE JEŠTĚ ROZHODNUT?

PROZKOUMEJTE SPOUSTU INFORMACÍ ZDARMA

Poslechněte si nebo přečtěte, jak o rodičovství, výchově, dětech nebo skloubení pracovního života s rodinou přemýšlím já a také mí hosté - tátové, odborníci či zaměstnavatelé.

Můžete zde načerpat inspiraci a rady, které vám mohou pomoci.

quotes

VYBRANÉ REFERENCE

S Davidem jsem se seznámil přes jeho projekt Dobrý Táta. V současné době procházím rozchodem s matkou svých 2 dcer a David mi poradil, jaké by bylo nejlepší řešení pro naši společnou péči, aby děti při zachování pouta se mnou co nejméně trpěly. Celá rodina jsme cizinci a David má zkušenosti, aby mohl v takto složitých případech poradit. V tomto těžkém období mě také emocionálně podporoval. Pokud procházíte těžkým obdobím, pokud jde o vaši rodinu a vztah s vašimi dětmi, důrazně vám doporučuji obrátit se na Davida s žádostí o podporu. Jeho zkušenosti v těchto záležitostech a jeho koučování vám pomohou posunout se vpřed.

Pedro Moniz

quotes

VYBRANÉ REFERENCE

Díky Davidovi jsem si dokázal stanovit priority a zaměřit se na to nejdůležitější - jaké kroky udělat, abych neztratil své milované děti.

Martin S. — Praha

Nevíte si rady a potřebujete co nejrychlejší pomoc?
Volejte, pište: