Podcasty

Podcast #56 Jakub Svoboda – Cesta k úspěchu ve složitých rodinných sporech

Podcast #56 Jakub Svoboda – Cesta k úspěchu ve složitých rodinných sporech

Jak projít co nejlépe obtížným životním obdobím jakým je rozvod nebo rozdělení péče o děti po rozpadu partnerství jsem si povídat s advokátem Jakubem Svobodou.

Podcast #55 Martin Bednář – Jak vtáhnout puberťáka do hry

Podcast #55 Martin Bednář – Jak vtáhnout puberťáka do hry

Puberťák je taky dítě. Jen roste a připravuje se na roli dospěláka. Jak k tomu pomáhá svým synům Martin Bednář si poslechněte v dalším díle podcastu. Přejeme příjemný poslech.

Podcast #54 Radek Havlas – Muž by u porodu měl být z vlastní vůle

Podcast #54 Radek Havlas – Muž by u porodu měl být z vlastní vůle

Jaká by měla být role muže – budoucího táty – u porodu? A měl by tam vůbec být? Není to jen trend této doby? Na tyto a mnoho dalších otázek jsem se zeptal primáře věhlasné Mělnické porodnice pana Radka Havlase. Poslechněte si tento velmi zajímavý díl podcastu Dobrý táta. Přejeme příjemný poslech.

Podcast #52 Být tátou je více než kariéra – Jakub Heikenwälder

Podcast #52 Být tátou je více než kariéra – Jakub Heikenwälder

Jakub má tři děti a měl skvělou kariéru. Deset let strmě rostl v HR v jedné firmě a byl tam velmi spokojený. Nyní se ale rozhodl kariéru pozastavit, aby mu neuteklo dětství svého třetího dítěte. Poslechněte si inspirativní rozhovor s Jakubem. Přeji příjemný poslech.

Podcast #53 Libor Bouček – Stát se tátou je zejména o převzetí zodpovědnosti

Podcast #53 Libor Bouček – Stát se tátou je zejména o převzetí zodpovědnosti

Libora Boučka všichni známe, když je tolik v televizi… Opravdu? Víte ale, jaké to je pro něj být tátou? Jak se mu změnil život narozením dětí? Jak je chce vychovávat? A jakým vzorem mu byli jeho rodiče? O tom a mnohém dalším jsme si trochu vážně a trochu s humorem povídali Liborem Boučkem. Poslechněte si tento skvělý rozhovor!

Podcast #51 Táta na rodičovské – Matěj Červ

Podcast #51 Táta na rodičovské – Matěj Červ

Být táta na rodičovské není v České republice moc běžné a už vůbec ne u prvního dítěte. Proč se pro to Matěj rozhodl, jak mají péči o syna rozdělenou s manželkou a jak na to reaguje okolí, zejména sledující na Instagramu, kde o tom Matěj otevřeněn komunikuje? Poslechněte si v dalším videopodcastu Dobrého táty.

Podcast #50 Vzkazy pro táty od hostů podcastu – Speciální díl

Podcast #50 Vzkazy pro táty od hostů podcastu – Speciální díl

„Jaký vzkaz máte pro táty?“ nebo „Co důležitého byste chtěli sdělit posluchačům?“ Otázky v podobném duchu jsem položil hostům mých dosavadních podcastů a výběr jejich odpovědí si můžete poslechnout dnes v jubilejním 50. díle podcastu. Přeji příjemný poslech!

Podcast #49 Rovnoprávnosti dosáhneme vzájemným porozuměním – Alena Huberová

Podcast #49 Rovnoprávnosti dosáhneme vzájemným porozuměním – Alena Huberová

V byznysovém světě to v poslední době vypadá čím dál víc na střet světa „cílevědomých žen“ a „diskriminujících mužů“. Ale je tomu tak doopravdy? A jakou roli v tom hrají tátové, kteří chtějí být více začlenění do péče o dítě? O těchto a mnoha dalších tématech jsme si povídali s Alenou Huberovou, tváří programu She Leads.

Podcast #48 Dobrý táta by měl pracovat na svých emocích – Vojta Hordějčuk

Podcast #48 Dobrý táta by měl pracovat na svých emocích – Vojta Hordějčuk

Může být „ajťák“ dobrým tátou? Může. A skvělým! Vojta je táta třech dětí, z nichž dvě porodili v Lucemburku, učí je doma a rád jim říká věci tak, jak jsou. Poslechněte si další inspirativní podcast s dobrým tátou.

Podcast #47 Vliv současných technologií na budoucnost našich dětí – Filip Dřímalka

Umělá inteligence zaplavila v minulém roce svět a s ní obavy mnoha lidí o to, jak bude vypadat naše budoucnost. Budu ještě k něčemu, budu mít práci? Co ale naše děti? Přemýšleli jste i nad tím? V rozhovoru s Filipem Dřímalkou, autorem knihy Budoucnost nepráce, jsme se tomuto tématu věnovali. Přejeme příjemný poslech. David a Filip