Podcasty

Podcast #45 Vliv současných technologií na budoucnost našich dětí – Filip Dřímalka

Umělá inteligence zaplavila v minulém roce svět a s ní obavy mnoha lidí o to, jak bude vypadat naše budoucnost. Budu ještě k něčemu, budu mít práci? Co ale naše děti? Přemýšleli jste i nad tím? V rozhovoru s Filipem Dřímalkou, autorem knihy Budoucnost nepráce, jsme se tomuto tématu věnovali. Přejeme příjemný poslech. David a Filip

Podcast #46 Ze dne na den se nám úplně změnil život – Tomáš Melecký

Podcast #46 Ze dne na den se nám úplně změnil život – Tomáš Melecký

Tomáš je velmi skromný muž, manžel a táta, ale s velkým srdcem. Celý život pomáhá druhým, dělá toho mnoho pro komunitu a zejména pro děti (a to nejen své). Pár týdnů po narození dcerky se jim ale otočil život naruby poté, co manželce diagnostikovali vážnou nemoc a skončila v nemocnici. Zbytek toho úžasného příběhu si poslechněte v tomto díle podcastu. Přejeme příjemný poslech!

Podcast #45 O adopci dítěte – Adela a Viktor Vinczeovi

Podcast #45 O adopci dítěte – Adela a Viktor Vinczeovi

Exkluzivní velmi otevřený rozhovor s Adelou a Viktorem Vinzeovými o adopci jejich dítěte a tom, co vše jí předcházelo. Tento rozhovor najdete i ve video podobě na YouTube! Příjemný poslech.

Podcast #44 Úkolem táty je připravit děti na to, aby mohly vyletět z hnízda – Jiří Vodička

Další jubilejní podcast jsem opět nahrál sám a zamyslel jsem se nad tím, proč je v dnešní době důležité, aby tátové rozvíjeli růstové myšlení – své i dětí.
Poslechněte si tento nový díl podcastu a dejte vědět, jestli se vám to daří.

Podcast #43 Když slovo FOTR nevyznívá hanlivě – Juraj Andrejka

Podcast #43 Když slovo FOTR nevyznívá hanlivě – Juraj Andrejka

Poslechněte si rozhovor s tátou třech dětí Jurajem Andrejkou, který nahrává podobný podcast jako Dobrý táta a to podcast Fotroviny. Poslechněte si, proč si říká fotr, a co to pro něj znamená. Přejem příjemný poslech.

Podcast #42 Na prvním místě je má manželka – Pavel Hrstka

Podcast #42 Na prvním místě je má manželka – Pavel Hrstka

Pavel je úspěšný byznysmen, který dělá vše od srdce a pořádně. V práci i doma. Pro někoho možná překvapivě má Pavel na prvním místě manželku a ne děti. Ty velmi miluje, ale přeci jen jednou odejdou…
Poslechněte si celý podcast s inspirativním hostem, který byl tentokrát Pavel Hrstka ze společnosti CityZen.

Podcast #41 O hledání sebe sama v roli táty – Jan Vojáček

Podcast #41 O hledání sebe sama v roli táty – Jan Vojáček

Poslechněte si velmi inspirativní rozhovor s Honzou Vojáčkem o hledání sebe sama v roli táty. Jak pracuje se zažitými vzorci s dětsví a hlavně sám se sebou. A protože bylo o čem povídat, protáho se nám to na hodinu a čtvrt 😉 Přejem příjemný poslech! David a Honza

Podcast #40 Proč je pro táty důležité růstové myšlení – David Škrobánek

Podcast #40 Proč je pro táty důležité růstové myšlení – David Škrobánek

Poslechněte si tento nový díl podcastu a dejte vědět, jestli se vám to daří.

Podcast #39 O roli táty v době umělé inteligence – Lukáš Sedláček

Podcast #39 O roli táty v době umělé inteligence – Lukáš Sedláček

🐺Vlk, vlk, vlk! Přijde vlk! 🐺 Co myslíte, že udělají rodiče Olbrámka Sedláčka, když jim to syn řekne? 🤔 Odpoví vám na to v dalším díle mého podcastu 🎙️Dobrý táta – rozhovory (nejen) pro táty 🎙️můj další inspirativní host a Olbrámkův táta Lukáš Sedláček. Lukáše asi většina z vás zná jako spoluzakladatele ELAI – European Leadership & Academic Institute, …

Podcast #38 Blogem Tátův svět jsem si splnil svůj sen psát – Dan Růžička

Podcast #38 Blogem Tátův svět jsem si splnil svůj sen psát – Dan Růžička

„Máš souhlas tvých dcer dávat jejich fotky na Instagram?“ Toto byla jedna z mých prvních otázek, které jsem položil v dalším díle podcastu 🎙️Dobrý táta – rozhovory (nejen) pro táty 🎙️Danu Růžičkovi 🌹, autoru blogu Tátův svět. Dan je kromě toho SW architekt v Česká spořitelna a táta dvou dospívajících dcer. Na co dalšího jsem se ho zeptal? …