Projekt má za cíl podpořit táty v jejich péči o děti a pomáhat nelhostejným zaměstnavatelům udržet své perspektivní zaměstnance z řad rodičů.

Myšlenku projektu prosazuji i na různých akcích pro více či méně odbornou veřejnost.

Rád se s vámi setkám, abychom se pobavili, co můžeme pro sebe navzájem udělat.

David Škrobánek

david@dobrytata.cz

Jmenuji se David Škrobánek a jsem hrdý táta tří dětí - Emičky (*2009) a dvojčat Nelinky a Vaška (*2011). Své děti jsem vždy miloval a vždy budu. Nikdy nezapomenu na moment, kdy jsem je hned po porodu držel v náručí a díval se do jejich krásných očí. Děti jsou mi učiteli a já se jim snažím být oporou a průvodcem.

Odjakživa jsem pracoval na různých pozicích od náboráře po HR ředitele.

Věnoval se práci s lidmi hlavně v mezinárodních korporacích v Česku a Velké Británii. Právě tam jsem později prošel velkou životní lekcí. Partnerství s mou ženou se rozpadlo a já musel bojovat, abych o své děti nepřišel. Díky tomu jsem opravdu pochopil, jak jsou pro mě důležité a jak jsem já, jejich táta, důležitý pro ně.

Zajímá-li vás více můj pracovní profil, podívejte se na mé profesní stránky www.davidskrobanek.cz.

Růžová bublina splaskla

Na podzim roku 2016 jsem se vrátil do Česka. Jako člověk z HR jsem na pracovních pohovorech vždy upřímný. Jsem otec samoživitel pečující o 3 děti, a tak jsem narovinu přiznal, že mou prioritou je flexibilita. Narazil jsem. Když už jsem se dostal na osobní setkání, bylo mi většinou naznačeno, že má touha věnovat čas dětem nezapadá do představ o vyšší manažerské HR pozici. Trochu paradox.

Nechtěl jsem dělat kompromis a ustupovat od množství času vyhrazeného pro mé děti.

Nechtěl jsem ani přestat dělat práci, která mě tolik baví a naplňuje. Rozhodl jsem se pro život na volné noze. Byla to jediná cesta, jak skloubit mé představy o osobním a pracovním životě. Začal jsem pracovat jako HR konzultant, osobní kouč a trenér a v neposlední řadě jsem založil projekt Dobrý táta.