Dobrý táta dostal ocenění

Dobrý táta dostal ocenění

🏆Jsem KREATIVNÍ HRDINA!!!🏆

Neskutečné se stalo realitou. Je mi obrovskou ctí, že jsem byl s mým projektem Dobrý táta zvolen Kreativním hrdinou v kategorii 1:1 – Dopad na individuální úrovni na předávání cen Kreativních hrdinů pro rok 2023.

Toto úžasné ocenění pořádané Creative Heroes Award Czech Republic
Netherlands-Czech Chamber of Commerce je oceněním mého úsilí o změnu vnímání otcovství jak samotnými táty, tak společnostmi, které tyto táty zaměstnávají.

🙌🏻 Ocenění přijímám s obrovskou pokorou, protože každý z nominovaných pracuje na neuvěřitelných projektech s individuálním, lokáním, či globálním dopadem.

🔐 Ocenění beru také jako obrovský závazek, protože je to potvrzením toho, že tato práce má opravdu smysl. Má práce zde nekončí. Je to milník v něčem opravdu velkém!

Blahopřeji vítězům dalších kategorií:
🥇 Leoš Jiřele ze SOLEA
🥇 Filip Molcan z Good Sailors
🥇 Johanna Nejedlová z Konsent, z.s.
a celkové vítězce a SUPERHERO 🦸🏼‍♀️ Stanislava Bezdicek Kralova z Universität Wien.

🙏Velké dík patří Blake Wittman z GoodCall ✓ za podporu mé práce a nominování mě na tuto cenu!
🙏Děkuji celé porotě za ocenění mého projektu!
🙏Děkuji Michal Kadera ze ŠKODA AUTO a.s. a Leon Jakimic z LASVIT, kteří mi cenu předali.
🙏Děkuji Jat Dhillon za fantastické moderování celého galavečera jeho skvělým britským humorem
a
🙏DĚKUJI VÁM VŠEM ZA PODPORU Dobrého táty🙏
Bez ní by to mělo mnohem menší smysl!

David

Komentáře