Podcasty

Podcast #51 Táta na rodičovské – Matěj Červ

Podcast #51 Táta na rodičovské – Matěj Červ

Být táta na rodičovské není v České republice moc běžné a už vůbec ne u prvního dítěte. Proč se pro to Matěj rozhodl, jak mají péči o syna rozdělenou s manželkou a jak na to reaguje okolí, zejména sledující na Instagramu, kde o tom Matěj otevřeněn komunikuje? Poslechněte si v dalším videopodcastu Dobrého táty.

Podcast #50 Vzkazy pro táty od hostů podcastu – Speciální díl

Podcast #50 Vzkazy pro táty od hostů podcastu – Speciální díl

„Jaký vzkaz máte pro táty?“ nebo „Co důležitého byste chtěli sdělit posluchačům?“ Otázky v podobném duchu jsem položil hostům mých dosavadních podcastů a výběr jejich odpovědí si můžete poslechnout dnes v jubilejním 50. díle podcastu. Přeji příjemný poslech!

Podcast #49 Rovnoprávnosti dosáhneme vzájemným porozuměním – Alena Huberová

Podcast #49 Rovnoprávnosti dosáhneme vzájemným porozuměním – Alena Huberová

V byznysovém světě to v poslední době vypadá čím dál víc na střet světa „cílevědomých žen“ a „diskriminujících mužů“. Ale je tomu tak doopravdy? A jakou roli v tom hrají tátové, kteří chtějí být více začlenění do péče o dítě? O těchto a mnoha dalších tématech jsme si povídali s Alenou Huberovou, tváří programu She Leads.

Podcast #48 Dobrý táta by měl pracovat na svých emocích – Vojta Hordějčuk

Podcast #48 Dobrý táta by měl pracovat na svých emocích – Vojta Hordějčuk

Může být „ajťák“ dobrým tátou? Může. A skvělým! Vojta je táta třech dětí, z nichž dvě porodili v Lucemburku, učí je doma a rád jim říká věci tak, jak jsou. Poslechněte si další inspirativní podcast s dobrým tátou.

Podcast #47 Vliv současných technologií na budoucnost našich dětí – Filip Dřímalka

Umělá inteligence zaplavila v minulém roce svět a s ní obavy mnoha lidí o to, jak bude vypadat naše budoucnost. Budu ještě k něčemu, budu mít práci? Co ale naše děti? Přemýšleli jste i nad tím? V rozhovoru s Filipem Dřímalkou, autorem knihy Budoucnost nepráce, jsme se tomuto tématu věnovali. Přejeme příjemný poslech. David a Filip

Podcast #46 Ze dne na den se nám úplně změnil život – Tomáš Melecký

Podcast #46 Ze dne na den se nám úplně změnil život – Tomáš Melecký

Tomáš je velmi skromný muž, manžel a táta, ale s velkým srdcem. Celý život pomáhá druhým, dělá toho mnoho pro komunitu a zejména pro děti (a to nejen své). Pár týdnů po narození dcerky se jim ale otočil život naruby poté, co manželce diagnostikovali vážnou nemoc a skončila v nemocnici. Zbytek toho úžasného příběhu si poslechněte v tomto díle podcastu. Přejeme příjemný poslech!

Podcast #45 O adopci dítěte – Adela a Viktor Vinczeovi

Podcast #45 O adopci dítěte – Adela a Viktor Vinczeovi

Exkluzivní velmi otevřený rozhovor s Adelou a Viktorem Vinzeovými o adopci jejich dítěte a tom, co vše jí předcházelo. Tento rozhovor najdete i ve video podobě na YouTube! Příjemný poslech.

Podcast #44 Úkolem táty je připravit děti na to, aby mohly vyletět z hnízda – Jiří Vodička

Další jubilejní podcast jsem opět nahrál sám a zamyslel jsem se nad tím, proč je v dnešní době důležité, aby tátové rozvíjeli růstové myšlení – své i dětí.
Poslechněte si tento nový díl podcastu a dejte vědět, jestli se vám to daří.

Podcast #43 Když slovo FOTR nevyznívá hanlivě – Juraj Andrejka

Podcast #43 Když slovo FOTR nevyznívá hanlivě – Juraj Andrejka

Poslechněte si rozhovor s tátou třech dětí Jurajem Andrejkou, který nahrává podobný podcast jako Dobrý táta a to podcast Fotroviny. Poslechněte si, proč si říká fotr, a co to pro něj znamená. Přejem příjemný poslech.

Podcast #42 Na prvním místě je má manželka – Pavel Hrstka

Podcast #42 Na prvním místě je má manželka – Pavel Hrstka

Pavel je úspěšný byznysmen, který dělá vše od srdce a pořádně. V práci i doma. Pro někoho možná překvapivě má Pavel na prvním místě manželku a ne děti. Ty velmi miluje, ale přeci jen jednou odejdou…
Poslechněte si celý podcast s inspirativním hostem, který byl tentokrát Pavel Hrstka ze společnosti CityZen.