info
Setkám se s vámi rád online i ve skutečném světě → zarezervujte si úvodní rozhovor
David Škrobánek — zakladatel Dobrého táty

David Škrobánek — zakladatel Dobrého táty

Tátové

Dobře vím, že my muži nejraději řešíme své problémy sami. Nesdílíme své problémy v diskuzních fórech, neptáme se na rady na sociálních sítích. Naše problémy ale nejsou o nic menší než ty, na které hledají odpověď ženy. I my si občas nevíme rady s výchovou a potřebujeme cestu ven ze slepé uličky. Chceme najít rovnováhu mezi rodinou, péčí o děti, prací a vlastními koníčky. Nebo řešíme rozpad vztahu a hrozbu, že přijdeme o děti. Ať už jste v jakékoliv situaci, pomůžu vám.

Zaměstnavatelé

V životě jsem pracoval v mnoha firmách s různými přístupy k lidem a detailně znám problematiku HR. Rozumím pohledu zaměstnanců i pravidlům byznysu. Díky tomu dokážu propojit oba světy k oboustranné spokojenosti. Z vlastní zkušenosti navíc vím, že se vstřícný přístup firmám vyplácí – každý dobrý rodič ocení, když dostane více prostoru na péči o děti. Své firmě se odmění loajalitou a nasazením. Pomůžu vám najít způsob, z něhož bude těžit vaše firma i rodiče, kteří v ní pracují.

Pomáhám tátům i firmám

V Dobrém tátovi pomáhám všem tátům, kteří chtějí více a lépe pečovat o své děti. Stejně tak pomáhám všem firmám nacházet řešení, jak podporovat rodiče a nepřijít o perspektivní zaměstnance.

Proměna muže v tátu

Narození prvního dítěte je obrovská změna. Žena se mámou narodí, ale muž se tátou musí stát. Svým rozhodnutím, změnou postojů, změnou své role. To se lehce řekne, ale jak to vše zvládnout?

Rodina, práce a muž

Největší výzva novopečeného táty — jak skloubit péči o rodinu, práci a své zájmy. Jak to ustát před partnerkou, dítětem, zaměstnavatelem a hlavně před sebou samým?

S dětmi si nevím rady

S dětmi mám omezené množství času, jsem unavený z práce a do toho se mám starat o děti. V čem je moje role? Co dětem dává táta? A hlavně — jak zvládat vyhrocené situace?

Rodina se rozpadá

Tvrdě jsem v práci pracoval, snažil jsem se zabezpečit rodinu a teď je mi vytýkáno, že jsem si dělal kariéru a nestaral se? Když se vztah rozpadne bohužel hodně často děti zůstávají u mámy. Ale dítě potřebuje oba rodiče! Co mám dělat? O děti přijít nechci...

Sešívaná rodina

Nový partner v situaci, kdy jste se s předchozím rozešli otvírá otázku — jak poskládat novou rodinu s dětmi po rozpadu původních vztahů.

Kde jsem už pomohl

Jak pracuji

On-line webináře

Poslechněte si, jak přemýšlím o tématech, která sami řešíte. Zjistíte, jaké mám zkušenosti a jak doporučuji řešit různé situace. Je to nejlepší cesta, jak mě můžete blíže poznat. Navíc odpovím i na vaše otázky.

Individuální konzultace

Hodně se ptám a hodně naslouchám, abych přišel na to, co je pro vás nejdůležitější. A k tomu pak krok za krokem směřuji. Nedám vám instantní návod na život, ale pomůžu vám, abyste si ho napsali sami.

Semináře a týmový koučink

Každý z nás je v jiné situaci, ale některé vzorce se stále opakují. Objasním vám teorii a v praktických příkladech vám umožním si nové znalosti hned procvičit. Díky setkání s dalšími táty navíc získáte nový pohled na věc.

Ilustrace táta - srdce

Facilitátor

Trenér

Řečník

Jsem David Škrobánek

Mám čtyři vlastní děti a jedno nevlastní. Po rozpadu manželství jsem musel bojovat, abych o své děti nepřišel. Uvědomil jsem si, jak důležité pro mě jsou. A já pro ně. Zároveň mám práci, která mě baví a naplňuje. Vím, že nejsem sám – proto předávám ostatním tátům i firmám své zkušenosti.

Koučink a terapie

HR poradenství pro firmy

Začtěte se do tipů a rad na blogu

Nezařazené

Plnotučný článek

A ton changed in my priorities since 2012. I“ve fixed cashflow & step by step I’m fixing overall net worth. I’m paying attention to the fact, that life’s short and there’s a reason to not work as hard as it is technically possible.

Akce

Role otců ve výchově dětí - workshop pro ExxonMobil

Během workshopu v ExxonMobil jsme s více jak 40 rodiči různých národností vedli diskuzi na téma: „Role táty ve výchově dítěte“. „Byla radost spolupracovat s Davidem na workshopu Role otců ve výchově dětí (Father’s role in upbringing of a child). David připravil velice profesionální workshop, vytvořil dostatek prostoru pro interakci a vzbudil veliký zájem o …

Nezařazené

Dusan

SAP: Mámy a tátové - různé národnosti, různé pohledy, různé zkušenosti,...

„S panem Davidem Škrobánkem jsme poprvé spolupracovali na podzim 2018, kdy sdílel své zkušenosti jako jeden z řečníků na konferenci The (Un)comfortable Truth About Gender Equality, pořádané SAP Business Women’s Network . Zde přiblížil pohled mužů na postavení obou pohlaví, zejména ve vztahu rodič – dítě. Vysvětlil, co ho vedlo k založení projektu Dobrý Táta …